PROFİL










Misyonumuz


Ülkemizin silah sanayi sektörünün gelişmesini, üst düzeyde verimliliği sağlayacak şekilde üretim yapılmasını ve bu doğrultuda yeni istihdam ortamının yaratılmasını sağlamaktır.











Vizyonumuz


Günümüzün teknolojisini, uzman mühendis ve teknisyen ekiplerimizle en iyi şekilde kullanarak , müşteri memnuniyetini sağlayacak ve hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli ürünleri imal ederek piyasaya sunmaktır.







 

 

Hedeflerimiz


Müşteri istek, şikayet ve önerilerini kayıt altına alıp olumlu sonuçlar elde ederek, üretim kalitesini artırıp yeni modeller imal etmek, yurtiçindeki pazar payımızı artırıp yurtdışı pazarına girerek üst seviyelerde Türk silah sanayisi olarak yerimizi almak ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktır. Ayrıca GİRSAN, dünya silah üreticileri ile rekabet edebilme yeteneklerini en üstün seviyeye çıkararak, dünya devi silah üreticileri arasında yer almasını sağlamaktır.







Kalite Politikamız


Kalite sistemimiz ISO 9001:2015 tarafından desteklenen, firma çalışanlarının eğitilmesi ile Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, modern bir kurum kültürü içinde, firma çalışanları ve müşteri memnuniyeti ile özgün model ve üstün kalitede tabanca üretimini yapmaktır..

 

 

 

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri